Juniors

Captain                          Willem Meersschaut            0475.41 17 07       willem.meersschaut@belgacom.net

Vice Captain                     Els Sergeant                         0475.220041       els.sergeant@gmail.com

 

Jeugdcomité :    Sam Baeyens                 samuel.baeyens@pandora.be              0485.84 50 15

                                   Katlijn Scheerlinck        katlijn@verbeke-online.be              0473.52 29 56

                                   Oliver Cafmeyer              oliver.cafmeyer@telenet.be            0496.58 21 30

                                   Servaas Hendrix       servaas.hendrix@aginsurance.be       0476.42 74 96

                                   Arno Debbaut                    arno.debbaut@gmail.com              0471.04 48 37

 

 

klik hier voor Info Lessen

klik hier voor Info Paasstage

klik hier voor Info Zomerstage

 

klik hier voor Info Wedstrijden en Activiteiten 2017

klik hier voor Info Weekend Durbuy

 

 

 

 

               

(Klik op het logo ‘De Kluizen’ om terug te gaan naar het hoofdmenu)